אולגה קרסנשטיין - דולה, מדריכת הכנה ללידה דוברת רוסית! 054-7475610

 
יתרונות VBAC לעומת ניתוח קיסרי
דולה בדקה ה-90
אזורי שרות
סקירות לקוחות
הנקה ועבודה
מתי כדאי לנסוע לבית חולים?
 עמוד הבית  הכנה ללידה  ליווי לידה  מנשאים פורום
אזורי שרות
http://close-to-heart.co.il

דולה, תומכת לידה, מדריכה בנשיאת תינוקות

אולגה קרסנשטיין

שמי אולגה, אני אימא של אסתר, יונתן, דוד ולוי ואני מאוד אוהבת להיזכר בלידות שלי. אני יודעת, נשים יכולות ללדת את ילדיהן באהבה ובשמחה, והיעוד שלי הוא לעזור להן בזה. http://close-to-heart.co.il

בזמננו מקובל לחשוב שהלידה היא אירוע רפואי, שהרופאים, האחראיים עליו, אינם דואגים לתהליך, אלא לתוצאה הסופית – הולדת התינוק.

האמנות ללדת אבדה, האימהות אינן יודעות כיצד לתמוך בבנותיהן. זאת מהסיבה שהן לא שלטו בלידותיהן בעצמן ולא נכחו בלידות של נשים אחרות. כל זאת כאשר היולדת הכי זקוקה דווקא לתמיכתה של אישה מנוסה. בדיוק תפקיד זה – תפקיד של השותפה הבטוחה ביכולותיה של האישה ללדת באופן טבעי, והמנוסה בלידות רבות – תפקיד זה הוא התפקיד של דולה. והסתבר, שהתפקיד הזה מתאים לי ביותר.

קיבלתי תעודת דולה ותומכת לידה בבית ספר "אמנות הלידה" בתל אביב, אשר מהווה סניף ישראלי של ארגון בינלאומי Childbirth and Postpartum Professional Association (CAPPA)

אני בטוחה, שהלידה היא חלק חשוב בחייה של כל אישה, והוא יכול להפוך לאירוע מדהים, משמח ומפתח ביטחון עצמי ואמונה בכוחותיה של האישה. לפי דעתי, לכל אישה יש הזכות ללדת בצורה שנראית לה, לשלוט בתהליך הלידה ולקבל החלטות, הקשורות ללידה, בעצמה.

הניסיון שלי כולל ליווי לידות עם משככי כאבים ובלעדיהן, לידות טבעיות, לידות טבעיות לאחר ניתוח קיסרי, לידות בית. הזדמן לי לבקר בבתי חולים שונים של ירושלים והמרכז.

ליוויתי נשים בלידות ראשונות, שניות, ואפילו שישיות.

וכל פעם אני מוכיחה לעצמי מחדש, שהלידה היא אירוע מדהים, מיוחד, וחושב ביותר בחייה של כל אימא.

אני מאחלת לכולן לידה קלה!

 

פנו אלי להזמנת השרות ובכל שאלה!

כל הזכויות שמורות © צרו קשר שיווק באינטרנט הריון ולידה תקנון והצהרת פרטיות קידום והקמת אתרים