פורום השבוע אינדקס אופנה יוגה גברים וצירים היום שאחרי הצילו צירים תזונה מאמרים חדשות ראשי
 
9/10/2005 12:46 אמא צעירה 2 מאת:
ליאור היום בת שנה - סיפור הלידה שלי
כותרת:
אני מתחילה לכתוב ומקווה שזה לא יהיה ארוך מדי , אבל בטוח שזה יכתב "מהלאאאאאאב ".
שנה וחודש - 13 אכזבות בהן גילית את כתם הדם בתחתונים - המחזור .
קצת לחץ , לא רציני, והמון ציפיה , עם רופא נשים מדהים שלא מפסיק להרגיע ולהבטיח שיהיה טוב וזריקה אחת קטנה שלעולם לא נדע אם הכל בזכותה או שזה פשוט קרה ...
שלוש בדיקות הריון הראו שהדבר שלו חיכיתי אכן קרה אבל רק אחרי הבדיקת דם והטלפון מד"ר פאר שנתן פקודה שהערב אני ואוהד יוצאים לאכול במסעדה לכבוד העובר שמתבשל לו בפנים . ( "ושיתחיל לפנק אותך , כי מגיע לך " הוא הוסיף ) , רק אחרי אלו האנתי .
הריון קליל על מדי ב' ( אני קצינה בצבא ) התחלתי עם מידה ק' וסיימת בממ' ( מיוחד מאד ) , נוסעת בג'יפים , מסיירת ועובדת עד השעות הקטנות של הלילה . ותינוקית ( כך קראנו לה אז ) בשלה , נחה ביום ומתגלגלת ומתהפכת בלילה .
ביום האחרון בלעדיה קרצפנו את הבית לכבודה והתקלחנו . בשעות הצהריים היו הפרשות חומות שבבדיקה קצרה בספר התברר לי שמדובר בפקק הרירי ( אך אין מה להילחץ - אמנם הלידה קרובה אבל זה גם יכול להיות בשבוע הבא ) - ואני רק מחר נכנסת לשבוע 39 .
אחרי הצהריים הרגשתי צירונים קטנים כל 40 דקות . היו לי פרפרים בבטן , התרגשתי נורא ולא אכלתי כלום . היה יום שישי ובישלנו ארוחת ערב לעצמנו החלטנו לא ליסוע להורים ולהיות לבד בבית , ביחד . לא הצלחתי לישון ממש כמו ביום שלפני החתונה מין התרגשות לא מובנת .
ובשעה 23:45 חשבתי ששמעתי מישהו פותח בקבוק שמפניה , בבדיקה קצרה בסלון הקטן שבביתי , הבנתי שאין שום חגיגה ואין שמפניה - אבל הרגשתי מים חמים ונעימים בין הרגליים - אווו זה קורה ירדו לי המים !!!
התיק היה מוכן , בזמן שעשיתי מקלחת קצרה אוהד כבר היה לבוש ויצאנו לדרך . נוסעים לעפולה , ללדת ליד אמא - 40 דקות נסיעה עם עצירה בדרך של המשטרה ( כמו בסרטים ) התקצרה ל 25 דקות . 00:15 - אני בבית חולים . בדרך יש לי צירים כל 5 דקות ובראשי אני מדמיינת לידה ברכב .
הכאבים מתחזקים אך הצוות המדהים ובעלי מרגיעים , מלטפים ועוזרים .
עשיתי זאת בלי אפידורל , בלי קרעים , תפרים וכו' - היה קשה אבל לא כמו שחשבתי .לחצתי ולחצתי וכבר חשבתי שתיכף אחזיר נשמתי לבורא . הגז צחוק לא הצחיק אותי וביקשתי שיתנו לי קצת מטשטש לכאבים וכך בין ציר לציר ישנתי שנת מלכים .
המיילדת ביקשה שאעקוב אחריה "אם תעשי כל מה שאני אומרת לא יהיו לך תפרים ולא יכאב לך " כמו חיילת ממושמעת עשיתי זאת . אוהד עוקב אחרי המוניטור ומעיר אותי לפני כל ציר . "שרון , קומי עוד ציר מגיע" ואני עושה פרצוף עצוב של אין לי כח , כאילו שיש לו את היכולת לדחות את הציר בחצי שעה לפחות . עברו שלוש שעות והמיילדת מודיעה שתינוקית כבר בחוץ . נראה כאילו אוהד לוחץ ומתאמץ אפילו יותר ממני . הם כל הזמן אומרים לי שתינוקית תיכף בחוץ " תילחצי , תילחצי " אבל לי אין כח . בא לי להכניס את הכל חזרה פנימה ולחכות עוד שבוע . ואז אני רואה על הפנים של אוהד מבט של אושר ענקי שלא ניתן לתאר אותו "תילחצי היא בחוץ , אני רואה את תינוקית" - הפעם האמנתי הבנתי שזה קורה כאן ועכשיו ואם לא אלחץ אז....
לחצתי בכל הכח ( המורה שלי להתעמלות היתה גאה בי ) ופתאום ב 04:53 שמעתי את הבכי והרגשתי את ההרגשה הכי כייפית בעולם - התרוקנתי , הבטן כאילו נדבקה לגב , כמו אחרי צום , כל המים וכל הבלאגן יצאו החוצה . תינוקית עטופה בסדין מונחת עליי , לא בוכה ולא צורחת . 3 ק"ג ו 104 גרם של תינוקת אדומה ומכווצת אך היא היתה היפה בתינוקות , היה לה ריח מדהים שאני כאילו ממש מריחה אותו עכשיו , רכה ומתוקה והיא שלי ורק שלי . חיכיתי לך כ"כ הרבה זמן והנה את כאן איתי ואף אחד לא יכול לקחת אותך ממני ואף אלד לא יקח ממני את הרגשת האושר הזאת . אני אמא !!!!!
ויש לי בעל הכי מדהים בעולם , הכי תומך והכי אוהב וחבל על כל הויכוחים ביננו על שמות . הוא כ"כ עזר לי בלידה " בלעדיו אני חצי בן אדם " ולכן הוא בחר את השם " ליאור .
כשמה כן היא : לי - אור !!!
שנה !!!!
ליאורי - עשית אותי המאושרת באדם . את מתוקה ומקסימה .
אני אוהבת אותך .
אמא

תוכן ההודעה:


תגובות נוספות
9/10/2005  13:16 הסיפור שלך מדהים !!!!! - ליהי
9/10/2005  14:26 איזו התרגשות, מזל טוב לך ולליאור (ל"ת) - נתוש
9/10/2005  14:29 סיפור מדהים! - שפירית
9/10/2005  15:24 סיפר מקסים. המון אושר! מתגעגעת! (ל"ת) - מאמו
9/10/2005  23:6 מקסים! פשוט ומקסים ומרגש,מזל טוב! (ל"ת) - גילי אבישי


   
 

כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה © יצירת קשר     תקנון ותנאי שימוש