"מתעגלות" - מעגלי נשים להעצמה במעברי החיים מעגלי לידה, חתונה, בת מצווה ועוד - עם תמר ענבר

 
אני וההריון שלי
תקשורת והקשרות לעובר
חלומות בהריון
על גברים, זוגיות, הריון ולידה
על אמהות ויחסים עם אמא
את יולדת כמו שאת חיה?
קישורים מומלצים
מפגשי נשים - למה אנחנו צריכות את זה
 עמוד הבית  מי אני  כלי העבודה שלי  צרי קשר פורום
מי אני
 

שמי תמר ענבר, מנחת מעגלי נשים, ומלווה נשים בתהליכי התפתחות אישיים. משנת 1997 ועד היום בחרתי להעמיק בעבודה פנימית רגשית ורוחנית של קבלה עצמית ויצירת מציאות - במיוחד במצבי מעבר ושינוי. במהלך השנים התמחיתי באבחון דרך כפות הרגליים (על פי שיטת גרינברג), עבודת גוף ומגע, הקשבה ושיחה, וכן בעבודה תודעתית דרך כתיבה, קלפים, דמיון מודרך, מדיטציה, שמאניזם, דינמיקה קבוצתית, ועוד  


המסע האישי שלי להריון ולידה מעצימים חיבר אותי לחכמה הנשית ולצורך בחברת נשים.                  בעקבותיו החלטתי להתמקד בליווי תהליכים אישיים של נשים בהריון ולקראת לידה, ובמקביל התחלתי להשתתף במעגלי נשים. במהלך ההריון עם בני הבכור (בשנת 2005) הוזמנתי להנחות סדנה בפסטיבל הנשים "שאקטי", והתאהבתי בפסטיבל ובחזון שהוא נושא לריפוי והעצמה של נשים ושל הנשיות.
כמה חודשים אחרי הלידה הצטרפתי (יחד עם היונק הצמוד) לצוות המוביל אותו. במשך 8 שנים ניהלתי את התוכן בפסטיבל
והייתי שותפה ליצירה של סדנאות העצמה ומעגלי נשים רבים ומגוונים.

 

המעגלים שאני מנחה נוצרו כהמשך ישיר לדרך אותה אני חיה, לומדת ומלמדת. התחלתי אותם בדגש על ליווי נשים סביב תקופת ההריון והלידה, והרחבתי את תחומי ההנחיה למעברי החיים בכלל - לקראת חתונה, לכבוד בת מצווה או כל יום הולדת אחר, לתמיכה ליווי וחניכה בכל שינוי שאנו עוברות בחיינו - פיזי, רגשי או רוחני. הנחיית המעגלים היא אחד הענפים החשובים לי ביותר בעבודת חיי וייעודי, ואני מאמינה שזו אחת מהדרכים החשובות להעצמה של נשים וליצירת שינוי חברתי ותרבותי רחב.
כל הזכויות שמורות © צרו קשר שיווק באינטרנט הריון ולידה תקנון והצהרת פרטיות קידום והקמת אתרים